Η συμμετοχή της σχολής μας σε πανελλήνιους και διεθνείς διαγωνισμούς είναι πολύ ενεργή. Οι επιτυχίες μας πολλές και οι διακρίσεις μας αξιοσημείωτες!
ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ 2016
1ο Πανελλήνιο πρωτάθλημα σύγχρονου και μοντέρνου χορού - MORGANA 2016
1η θέση Σύγχρονο solo teens και υποτροφία σε summer camp στο Leicester της Αγγλίας: Μαρία Τζούλη 1η θέση Σύγχρονο duet teens και υποτροφία σε summer camp στο Leicester της Αγγλίας: Αναστασία Γαλάτη και Κωνσταντίνα Τσιμέκα 1η θέση Σύγχρονο duet junior: Αλεξία Τζούλη και Χριστίνα Χαλκιά 1η θέση Σύγχρονο duet seniors: Μυρτώ Κιτεμέ και Αναστασία Τσούκα 1η θέση Σύγχρονο group adults: Η ομάδα σύγχρονου χορού Between Act 2η θέση Σύγχρονο solo junior: Όλγα Χαλκιά 3η θέση Σύγχρονο duet junior: Φωτεινή Μπότσαρη και Νίκη Βιτέλλα16th International Dance Competition Hellas
1η θέση Ensemble Juniors: Αναστασία Γαλάτη και Κωνσταντίνα Τσιμέκα2η θέση Solo Contemporary Kids: Μαρία Τζούλη
3η θέση Solo Contemporary Kids: Όλγα Χαλκιά
Φωτογραφικό Υλικό Διαγωνισμών 2016
ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ 2017
2ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κλασικού και Σύγχρονου Χορού - ΜORGANA 2017
1η θέση contemporary solo teens: Μαρία Τζούλη. 1η θέση contemporary duet junior: Αλεξία Τζούλη και Χριστίνα Χαλκιά. 1η θέση contemporary group junior: Α.Αυγερινοπούλου, Μ.Ε.Βασιλοπούλου, Ε.Δασκαλοπούλου, Ε.Κουλουριώτη, Α.Τζούλη, Χ.Χαλκιά. 2η θέση Ballet teens solo: Τζούλη Μαρία. 2η θέση contemporary teens solo: Όλγα Χαλκιά. 2η θέση contemporary junior solo: Ευθυμία Δασκαλοπούλου. 3η θέση contemporary teens solo: Φωτεινή Μπότσαρη. 4η θέση contemporary teens solo: Δανάη ΖώγαΦωτογραφικό Υλικό Διαγωνισμών 2017